به کمک ردیاب گلدترکس با صرف زمان کم‌تر در جابجایی دانش آموزان ،زمان بیشتری را به آموزش آن‌ها اختصاص دهید.

کاربرد ردیاب گلدترکس در مدارس

با استفاده از ناوگان ردیابی گلدترکس قطعا بودجه شما در حوزه سرویس‌دهی مدارس و دانشگاه‌ها کاهش یافته و همچنین باعث افزایش امنیت و پاسخگویی بهتر به انتظارات مشتریان از شما خواهد شد.

و قادر خواهید بود با ارائه خدمات برتر به دانش آموزان و جامعه ، بهترین استفاده از منابع خود را داشته باشید.

راه حل‌های ردیاب خودروی گلدترکس، اطلاعات و آگاهی به موقعی که شما برای بهینه سازی عملیات خود، بهبود ایمنی و کاهش هزینه‌های حمل و نقل نیاز دارید را به شما ارائه می‌دهد. با استفاده از توانایی‌ها و قابلیت‌های گلدترکس امکانات ذیل برای شما فراهم می‌شود:

  • می‌توانید با صرف هزینه اندک فعالیت‌های شرکت خود را به سمت درآمد زایی بیشتر سوق دهید.
  • پیدا کردن مکان دقیق و به موقع خودرو از میان تمامی ناوگانتان.
  • نظارت ، برنامه ریزی و بهینه سازی مسیرها به منظور مطمئن شدن از زمان رسیدن.
  • پیگیری انطباق با طرح‌های مسیر و نظارت بر طیف گسترده‌ای از نحوه عملکرد راننده
  • قرار گرفتن در صدر آگاهی امور جاری به منظور آدرس‌دهی و پیشگیری از مشکلات احتمالی.
  • مدیریت مصرف سوخت به منظور کاهش هزینه‌ها و نشر کربن.

با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده و ارسال شده از طریق نرم‌افزار دقیق گلدترکس ، در راستای مدیریت ناوگان سرویس مدارس به آسانی عملکرد تمامی ناوگانتان را بر روی کامپیوتر، تبلت و یا گوشی‌های هوشمندتان مشاهده کنید.

قابلیت‌ها و کارایی‌های بیشترگلدترکس شامل توانایی ادغام داده‌های ردیابی با سیستم‌های داخلی و اپلیکشن‌های ویژه شرکای ما می‌باشد.

برای امنیت و اطمینان بیشتر شما می‌توانید سیستم را طوری سازماندهی کنید که با هشدارهای لحظه ای شما را از وجود مشکلات آگاه سازد. به ویژه با تعریف محدوده جغرافیایی رفت و آمد روزانه دانش آموزان از خانه تا مدرسه، این امکان برای سیستم به گونه‌ای فراهم می‌شود که در صورت بروز حادثه و یا اتفاق غیر قابل پیش‌بینی، گزارش ردیابی جهت استفاده از تعهدات بیمه قابل ارائه به سازمان بیمه کننده باشد.